Mesaj gönder
Hakkımızda
Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd

Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd., 2008 yılında kurulmuş bir Çin-Alman ortak girişimidir. Rotor pompaları için tasarım, geliştirme, üretim, satış, mühendislik uygulamaları ve teknik hizmetlerde uzmanlaşmıştır.Alman DN endüstriyel standartlarına ve teknik gerekliliklere uygun olarak Çin'de ACCUVON marka döner loblu pompanın lisanslı üretimi ve satışı.

 

ACCUVON, son on beş yılda döner loblu pompalar alanına odaklandı ve kendini müşterilerine profesyonel teknik destek ve mükemmel çözümler sunmaya adamıştır.Çin'de hayatın her kesiminden ortaklarla binden fazla proje hayata geçirildi. Ayrıca bazı ürünler Güney Asya ve Orta Doğu'ya ihraç edildi.Kaliteli, ileri teknoloji ve hizmet anlayışı ile sektörün güvenini ve ilk tercihini kazanmıştır.Şimdiye kadar, şirket 50'den fazla patent başvurusunda bulundu, S09001 kalite yönetim sistemi sertifikası, S014001 çevre yönetim sistemi sertifikası, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikası OHSAS18001, yüksek teknoloji işletme sertifikası, yüksek teknoloji ürünü sertifikası (5 madde) ) vesaire.

 

ACCUVON pompalarının teknolojileri ağırlıklı olarak petrokimya endüstrisi, kanalizasyon arıtma, demiryolu vakumlu boşaltma sistemi, biyogaz enerjisi, gıda atığı, gemi okyanusu, kağıt hamuru ve kağıt, hafif sanayi vb. alanlarda kullanılmaktadır.

Mesaj bırakın
Daha fazla ürün
Müşteri Dedi

Ben ürünlerin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm öneri, ayrıca iyi satış sonrası hizmet için teşekkür ederiz. -- Adela

Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisidir. Bunu devam et, seninle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız. -- Charlie Bingham