Wyślij wiadomość
O nas
Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd

Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd. jest chińsko-niemiecką spółką joint venture założoną w 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju, produkcji, sprzedaży, aplikacjach inżynieryjnych i usługach technicznych dla pomp wirnikowych.Zgodnie z niemieckimi normami przemysłowymi DN i wymaganiami technicznymi, licencjonowana produkcja i sprzedaż rotacyjnej pompy krzywkowej marki ACCUVON w Chinach.

 

W ciągu ostatnich piętnastu lat ACCUVON koncentrował się na dziedzinie pomp rotacyjnych i jest zaangażowany w zapewnianie klientom profesjonalnego wsparcia technicznego i doskonałych rozwiązań.Zrealizowano ponad tysiąc projektów z partnerami ze wszystkich środowisk w Chinach. Poza tym niektóre produkty zostały wyeksportowane do Azji Południowej i na Bliski Wschód.Dzięki wysokiej jakości, zaawansowanej technologii i usługom zdobył zaufanie i pierwszy wybór w branży.Do tej pory firma złożyła wniosek o ponad 50 patentów, uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością S09001, certyfikat systemu zarządzania środowiskowego S014001, certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001, certyfikat przedsiębiorstwa high-tech, certyfikat produktu high-tech (5 pozycji ) itp.

 

Technologie pomp ACCUVON są stosowane głównie w przemyśle petrochemicznym, oczyszczaniu ścieków, kolejowych systemach próżniowych, energetyce biogazu, odpadach spożywczych, statkach oceanicznych, celulozowo-papierniczym, przemyśle lekkim itp.

Zostaw wiadomość
Więcej produktów
Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham