پیام فرستادن
دربارهی ما
Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd

Accuvon (Guangzhou) Pumps Co., Ltd. یک سرمایه گذاری مشترک چین و آلمان است که در سال 2008 تأسیس شد. این شرکت در طراحی، توسعه، ساخت، فروش، کاربردهای مهندسی و خدمات فنی برای پمپ های روتوری تخصص دارد.مطابق با استانداردهای صنعتی DN آلمان و الزامات فنی، مجوز ساخت و فروش پمپ لوب چرخشی با نام تجاری ACCUVON در چین.

 

در پانزده سال گذشته، ACCUVON بر روی زمینه پمپ های لوب چرخشی متمرکز شده است و متعهد است که پشتیبانی فنی حرفه ای و راه حل های عالی را به مشتریان ارائه دهد.بیش از هزار پروژه با شرکای همه اقشار در چین اجرا شده است. علاوه بر این، برخی از محصولات به جنوب آسیا و خاورمیانه صادر شده است.با کیفیت بالا، تکنولوژی و خدمات پیشرفته، اعتماد و انتخاب اول صنعت را به خود جلب کرده است.این شرکت تاکنون برای بیش از 50 اختراع، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت S09001، گواهی سیستم مدیریت زیست محیطی S014001، گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001، گواهی شرکت با فناوری پیشرفته، گواهی محصول با تکنولوژی بالا (5 مورد) درخواست داده است. ) و غیره.

 

فن آوری های پمپ های ACCUVON عمدتا در صنایع پتروشیمی، تصفیه فاضلاب، سیستم تخلیه خلاء راه آهن، انرژی بیوگاز، زباله های مواد غذایی، اقیانوس کشتی، خمیر کاغذ و کاغذ، صنایع سبک و غیره استفاده می شود.

پیام بگذارید
محصولات بیشتر
مشتری همیشه گفت

من می خواهم بگویم که محصولات خود را بسیار خوب است. برای شما پیشنهاد نیز خوب خدمات پس از فروش با تشکر از شما. -- Adela

ما اعتماد به کیفیت محصولات خود را. آن همیشه بهترین. نگه داشتن این رفتن و ما ایجاد یک رابطه تجاری بلند مدت با شما. -- Charlie Bingham